WWE Türkiye - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Türkiye - RPG

Türkiye ' nin Bir Numaralı WWE RPG Forumu ...RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Royal Rumble

YazarMesaj
Jeff Cena
S.Moderatör
S.Moderatör
Jeff Cena

Royal Rumble Empty
MesajKonu: Royal Rumble   Royal Rumble Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:15 pm

My Time İs Now çalar ve John Ringe gelir ve konuşmaya başlar
İçime doğuyor evet içime doğuyor jeff hardy şu anda o kadar iyi bir pozisyondaki soramam size diyecek birşey bulamıyorum money in the bank çantası ve 2 kemer evet jeff seni tebrik ederim ama başta dediğim gibi içime doğuyor Royal Rumble olacak ve ben bu müthiş güç bu maç türünü kazanıcam evet çok doğru duydunuz der tam bu sırada herkes Johnu yuhalamaya başlar John sözüne yeniden döner evet beni yuhalayabilirsiniz evet katılıyorum size The Undertaker ve yanındaki neydi onun adı Randy hah Randy Orton onlarla yaptığım kapışmamı evet ben onlardan ne kadar güçlü olduğumu kanıtladım sıra sizde beni Royal Rumble de destekleyin ve şu olsun John Cenanın 2008 fotoğraflarından biri ekranda gözükür John Cena Royal Rumbleyi kazanmış ve Wrestlimaniyaya bakıyor ve o anda stad inler Cena! Cena! Cena! ve yeniden My Time İs Now çalar ve John Cena evine karısı Melina ile yemek yemeye gider acıktım yaaa Very Happy

Royal Rumble
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Royal Rumble 10 Man